skip to Main Content

Vážení rodiče, milé děti..

nikdo z nás si ani v tom „nejhorším snu“ nepředstavoval, že by mohla nastat taková situace, kdy maminky a tatínkové jsou celičké dny i v „našich“ rolích, dětem jistě schází kamarádi a možná i paní učitelky, nemůžeme dělat věci, nad kterými jsme se nikdy ani nepozastavili. My proto stále promýšlíme, jakým způsobem být s Vámi i dětmi v kontaktu, jak Vám současnou práci učitelek trošičku usnadnit. Proto byly zřízeny facebookové stránky Školka Mikulášská. Máte-li zájem požádejte o schválení přijetí ke skupině. Máme v úmyslu zasílat vám pracovní listy, náměty na hry, pracovní i výtvarné činnosti – samozřejmě s ohledem na aktuální krizi (tedy tvořit a pracovat s tím, co dům dá 🙂 ). Kdyby Vás napadlo, co by Vám i dětem pomohlo, co byste od nás učitelek uvítali, prosím pište.

Přejeme pevné zdraví a doufáme, že se opět brzy shledáme ve svých třídách. Zatím to tak nevypadá, ale buďme optimisté…..

školka mikulášská

Back To Top