skip to Main Content

Vzhledem k uzavření mateřské školy v souvislosti s mimořádnými opatřeními je úplata za předškolní vzdělávání stanovena takto:

za měsíc březen ve výši 250,- Kč

za měsíc duben – zákonný zástupce nehradí

za měsíc květen 119,- Kč HRADÍ JEN ZÁKONNÝ ZÁSTUPCE DÍTĚTE, KTERÉ BUDE MŠ V OMEZENÉM PROVOZU NAVŠTĚVOVAT.

Rodiče dětí, které mateřskou školu nebudou navštěvovat, ÚPLATU ZA PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ NEHRADÍ.

Omlouvám se moc za chybu, kterou jsem uvedla ve výpočtu částky za měsíc březen. Přeplatek bude zaslán (i s platbami, které posíláte trvalým příkazem) v měsíci červenci na účet, ze kterého platby za úplatu přicházejí.

Žádám rodiče, aby uváděli do platby VS, který byl přidělen na začátku školního roku. Kdo si není jistý, uvádí alespoň do poznámky pro příjemce „Jméno a příjmení dítěte“. Platby, které nemohu identifikovat, posílám zpět. Děkuji moc a přeji pevné zdraví (i nervy).

Back To Top