Milé děti, milí rodiče:

Období distanční výuky je dlouhé, víme to všichni, ale paní učitelky nezahálejí a vytváří a zdobí prostředí školky tak, aby se dětem po návratu  moc líbilo – ve školce vás přivítají zvířátka, nové a čisté prostředí a nové hrací koutky,

• Paní učitelky chtějí požádat a zároveň se obracejí na všechny děti s prosbou:  „Je tu Březen- měsíc knihy“

v rámci distanční výuky-nakreslete  děti obrázek z Vaší rozečtené či nejmilejší knihy nebo časopisu, rodiče poprosíme o krátký popis z druhé strany obrázku a obrázek uložte.

Až se v měsíci dubnu ve školce sejdeme, s obrázkem přinesete i knihu, vše si ukážeme, v kruhu popovídáme a práce vystavíme.

• Také chceme poprosit  děti, zda by si ukládaly vypracované úkoly a pracovní listy témat, ve školce si je uloží do svých knížek – portfolií, děkují pan učitelky.