skip to Main Content

Vážení a milí,

mám radostnou povinnost Vám dnes ukázat fotečky a videa z celého čarodějnického týdne, které probíhalo v týdnu od 26. do 30.4. 2021:

  • první dny probíhala příprava formou – her, cvičení, tvoření, vyrábění, skládání- luštění- doplnění- sestavení, malování, pokusů-míchání a příprava lektvarů, v nácviků zaříkávadel a čarování, sestavováním rekvizit a kostýmů, plněním pracovních listů
  • čarodějnická svatba probíhala zcela v kompetencí  dětí
  • ve čtvrtek nastal samotný slet čarodějnic a čarodějů na zahradě školky, kde se plnily úkoly – sestavení bylinného lektvaru, letu na koštěti, hod na plechovky s upíry, prolezení pavučinou, či sestavení ohniště, vytažení berušky ze zakletí pavouků
  • závěr byl po zásluze vyhodnocen čarodějnickým pokřikem a zaklínadlem, předáním vysvědčení, ale hlavně následovalo občerstvení – podávání bublinkového nápoje, sušené kousky ovoce, muffínci s čokoládovými pavoučky, které dětem upekli Krtečci
  • počasí nám přálo, děti bylo málo, ale i tak se vše podařilo, těšíme se na další rok a velkou účast!
Back To Top