skip to Main Content

Vážení rodiče,

dne 26.5.2021 jsme společně s dětmi navštívili Stáje Láryšov. Počasí nám přálo a tak jsme si s dětmi společný výlet náležitě užili. Během exkurze se děti seznámily s prostředím stájí, získaly mnoho nových informací o koních a péči o ně, děti si vyzkoušely také hřebelcování koní.  Měly však možnost vidět také další zvířátka, například králíky, pejsky, koťátka… Největší úspěch měla dobrovolná jízda na koních, které se s radostí účastnily všechny děti. Čas strávený v pískové jízdárně vyplnily děti nejrůznějšími hrami, jako například přeskakování překážek, podlézání překážek, kresbou do písku, obtahováním stínů, přetahováním se s lanem a dalšími pohybovými  hrami. K drobnému občerstvení pak děti uvítaly dobrůtky, které jim rodiče připravili do batůžku. Koníčci dostali za odměnu od dětí pamlsek v podobě mrkviček, tímto také děkujeme rodičům za spolupráci. Pokud by jste rádi navštívili Stáje Láryšov se svými dětmi, najdete podrobné informace  zde: www.stajlarysov.estranky.cz

Back To Top