Návštěva Stájí Láryšov

NÁVRAT do MŠ 11:45

CENA – 50 Kč/ dítě

Vážení rodiče,

Na den 26.5.2021 jsme pro děti připravili dopolední výlet do „Stájí Láryšov“, kde se děti seznámí s prostředím stájí a péčí o koně. Součástí akce je i dobrovolná jízda na koni pod vedením zkušené instruktorky, paní Jany Blažejové.

Prosíme všechny rodiče, aby v tento den dopravili své děti do MŠ nejpozději do 8:00 hod. Dopolední svačina bude probíhat po příchodu dětí do MŠ. Plánovaný odjezd objednaným autobusem bude v 8:45 hod. Plánovaný návrat do MŠ je v 11:45, poté bude podáván oběd.

Třída Sluníček bude obědvat v rozmezí 12:00 – 12:30, třída Krtečků bude obědvat v rozmezí 12:30 – 13:00. Prosíme tedy rodiče, kteří budou vyzvedávat své děti po obědě, aby v tento den přizpůsobili čas vyzvednutí svých dětí. Děkujeme.

Co s sebou?

Prosíme rodiče, aby dětem v tento den připravili  vhodný oděv a obuv pro tuto akci. Dále do batůžku drobné občerstvení a malé pitíčko,  pláštěnku pro případ nepříznivého počasí a malé balení kapesníčků.

Finanční příspěvek

Výše příspěvku na jedno dítě je stanovena na 50Kč, autobusová doprava bude hrazena ze školného. Prosíme rodiče, aby uhradili částku 50Kč (za jedno dítě) paní učitelce. Děkujeme.