skip to Main Content

Kde bydlí zvířátka:

Kráva patří do kravína, když je venku velká zima.

Prasátkům zas dobře je, když spinkají ve chlévě.

Pejsek má svou boudičku, kurník chrání slepičku.

Kočička má zase ráda, když ji ruka hladí záda.

 

Jak ten čas letí, jaro  s tématem zvířátka je za námi a my můžeme hodnotit:

Kde bydlí domácí zvířátka, jak se jmenují, čím se živí, čím jsou užitečná jaká jsou jejich mláďata , nové a nové informace, poznatky, děti ze třídy Sluníček získávaly pomocí her , plněním aktivit individuálně či ve skupince, jako třeba pexeso, domino, bingo, puzzle, stínové obrázky, skládáním velikosti, množství,

prožitkovým učením- pokusy,  písničkami : Já mám koně, Když jsem já sloužil,

pohybovými hrami, dramatickými hrami s užitím čepiček, loutek či mańásků a nesmíme zapomenout na knihy – prohlížením a diskusí nad knihami ze zvířátky, kterých má třída opravdu dostatek, tímto chceme poděkovat rodině Matelů, kteří Nás spoustou krásných knih obdarovali.

 

Back To Top